Flashforge PLA Filament | 1.75 mm diameter, 1kg/spool | Green
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Green
- Tipas: 1.75 mm diameter, 1kg/spool
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: PLA Filament
12,83 €
Išankstinis užsakymas
Flashforge PLA Filament | 1.75 mm diameter, 1kg/spool | Green
| Gamintojo kodas | 3DP-PLA+1.75-02-G |
|---|---|
| Prekės ženklas | Flashforge |
| Gross depth (mm) | 85 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross weight | 1.432 kg |
| Gross width (mm) | 210 mm |
| Net weight | 1.089 kg |
| Packing quantity | 8 dalių |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 53.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.34 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Kiekis | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Green |
| Tipas | 1.75 mm diameter, 1kg/spool |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PLA Filament |
| Suderinami produktai | For 3D printers |
| Gross depth master carton | 435 mm |
| Gross width master carton | 345 mm |
| Gross height master carton | 230 mm |
| Net weight master carton | 11.456 kg |
| Tare weight master carton | 0.587 kg |
| Palette Qty | 400 dalių |
| Producer | Flashforge |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.