Flashforge ABS plastic filament | 1.75 mm diameter, 1kg/spool | Red
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Red
- Tipas: 1.75 mm diameter, 1kg/spool
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: ABS plastic filament
14,61 €
Išankstinis užsakymas
Flashforge ABS plastic filament | 1.75 mm diameter, 1kg/spool | Red
| Gamintojo kodas | 3DP-ABS1.75-01-R |
|---|---|
| Prekės ženklas | Flashforge |
| Warranty | 12 mėn. |
| Kiekis | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Red |
| Tipas | 1.75 mm diameter, 1kg/spool |
| Suderinami produktai | For 3D printers |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ABS plastic filament |
| Net weight | 1.30 kg |
| Gross weight | 1.38 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 490 dalių |
| Producer | Flashforge |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.