Fixed Topic | Book Case | Xiaomi | Redmi 14C | Leather | Black
Technical details
- Producer: Fixed
Fixed Topic | Book Case | Xiaomi | Redmi 14C | Leather | Black
| Gamintojo kodas | FIXTOP-1469-BK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fixed |
| Gross depth (mm) | 15.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Fixed |
| Suderinamumas | Redmi 14C |
| Juostos suderinamumas | Xiaomi |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Topic |
| Medžiaga | Leather |
| Dėklo tipas | Book Case |
| Palette Qty | 6063 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.