Fixed Story | Back Cover | Samsung | Galaxy A36 5G | Rubberized | Black
Technical details
- Producer: Fixed
10,51 €
Išankstinis užsakymas
Fixed Story | Back Cover | Samsung | Galaxy A36 5G | Rubberized | Black
| Gamintojo kodas | FIXST-1502-BK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fixed |
| Gross depth (mm) | 17.00 mm |
| Gross height (mm) | 194.00 mm |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Fixed |
| Palette Qty | 5240 dalių |
| Suderinamumas | Galaxy A36 5G |
| Juostos suderinamumas | Samsung |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Story |
| Medžiaga | Rubberized |
| Dėklo tipas | Back Cover |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.