Fixed Story | Back cover | Realme | C61/C63/Note 60 | TPU | Clear
Technical details
- Producer: Fixed
7,88 €
Išankstinis užsakymas
Fixed Story | Back cover | Realme | C61/C63/Note 60 | TPU | Clear
| Gamintojo kodas | FIXTCC-1440 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fixed |
| Gross depth (mm) | 16.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 17.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Fixed |
| Palette Qty | 5684 dalių |
| Suderinamumas | C61/C63/Note 60 |
| Juostos suderinamumas | Realme |
| Gaminio spalva | Clear |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Story |
| Medžiaga | TPU |
| Dėklo tipas | Back cover |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.