FIXED Story Back Cover for Apple iPhone 17 Pro, blue | Fixed
Technical details
- Producer: Fixed

10,51 €
Išankstinis užsakymas
FIXED Story Back Cover for Apple iPhone 17 Pro, blue | Fixed
| Gamintojo kodas | FIXST-1602-BL |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fixed |
| Gross depth (mm) | 14.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gross width (mm) | 195.00 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| PET | 0.02 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Fixed |
| Warranty | 24 mėn. |
Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.