Fixed | Story | Back cover | Apple | iPhone 14 Pro | Rubberized | Blue
Savybės
- Suderinamumas: iPhone 14 Pro
- Juostos suderinamumas: Apple
- Gaminio spalva: Blue
- Medžiaga: Rubberized
- Dėklo tipas: Back cover
Specifikacijos
- Gamintojo prekės serija: Story
10,51 €
Išankstinis užsakymas
Fixed | Story | Back cover | Apple | iPhone 14 Pro | Rubberized | Blue
| Gamintojo kodas | FIXST-930-BL |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fixed |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Net weight | 0.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 8475 dalių |
| Apsaugos funkcijos | Scratch resistant; Falls resistant; Non-slip; |
| Suderinamumas | iPhone 14 Pro |
| Juostos suderinamumas | Apple |
| Gaminio spalva | Blue |
| Medžiaga | Rubberized |
| Dėklo tipas | Back cover |
| Storis | 1.33 mm |
| Gamintojo prekės serija | Story |
| Producer | Fixed |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.