Fixed Screen Protector | Xiaomi | Redmi Note 14 5G | Tempered Glass | Clear | 2.5D
Technical details
- Producer: Fixed
10,51 €
Išankstinis užsakymas
Fixed Screen Protector | Xiaomi | Redmi Note 14 5G | Tempered Glass | Clear | 2.5D
| Gamintojo kodas | FIXG-1525-TR |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fixed |
| Gross depth (mm) | 9.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 12.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Fixed |
| Palette Qty | 5053 dalių |
| Suderinamumas | Redmi Note 14 5G |
| Juostos suderinamumas | Xiaomi |
| Gaminio spalva | Clear |
| Tipas | 2.5D |
| Medžiaga | Tempered Glass |
| Dėklo tipas | Screen Protector |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.