Fixed Screen protector | Samsung | Galaxy S24 FE | Tempered glass | Transparent | 2.5
Fixed Screen protector | Samsung | Galaxy S24 FE | Tempered glass | Transparent | 2.5
10,51 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | FIXG-1391 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fixed |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Fixed |
| Palette Qty | 3142 dalių |
| Suderinamumas | Galaxy S24 FE |
| Juostos suderinamumas | Samsung |
| Gaminio spalva | Transparent |
| Tipas | 2.5 |
| Medžiaga | Tempered glass |
| Dėklo tipas | Screen protector |
| Warranty | 24 mėn. |














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.