Fixed Screen protector | Honor | X6b | Tempered glass | Black | 2.5D
Technical details
- Producer: Fixed
12,26 €
Išankstinis užsakymas
Fixed Screen protector | Honor | X6b | Tempered glass | Black | 2.5D
| Gamintojo kodas | FIXGFA-1413-BK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fixed |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gross width (mm) | 194.00 mm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Fixed |
| Suderinamumas | X6b |
| Juostos suderinamumas | Honor |
| Gaminio spalva | Black |
| Tipas | 2.5D |
| Medžiaga | Tempered glass |
| Dėklo tipas | Screen protector |
| Palette Qty | 5938 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.