Fixed Screen protector | Apple | iPhone 16 Pro Max | Tempered glass | Transparent | 2.5D
Fixed Screen protector | Apple | iPhone 16 Pro Max | Tempered glass | Transparent | 2.5D
10,51 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | FIXG-1403 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fixed |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 9.00 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Net weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 25.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Fixed |
| Palette Qty | 10105 dalių |
| Suderinamumas | iPhone 16 Pro Max |
| Juostos suderinamumas | Apple |
| Gaminio spalva | Transparent |
| Tipas | 2.5D |
| Medžiaga | Tempered glass |
| Dėklo tipas | Screen protector |
| Warranty | 24 mėn. |














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.