Fixed Opus | Book Case | Samsung | Galaxy S25 | Leather | Black
Technical details
- Producer: Fixed
13,94 €
Išankstinis užsakymas
Fixed Opus | Book Case | Samsung | Galaxy S25 | Leather | Black
| Gamintojo kodas | FIXOP3-1504-BK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fixed |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 195.00 mm |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Fixed |
| Suderinamumas | Galaxy S25 |
| Juostos suderinamumas | Samsung |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Opus |
| Medžiaga | Leather |
| Dėklo tipas | Book Case |
| Palette Qty | 2215 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.