Fixed | MagPurity | Back cover | Apple | iPhone 15 | TPU | Clear
Savybės
- Suderinamumas: iPhone 15
- Juostos suderinamumas: Apple
- Gaminio spalva: Clear
- Medžiaga: TPU
- Dėklo tipas: Back cover
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: MagPurity
26,29 €
Išankstinis užsakymas
Fixed | MagPurity | Back cover | Apple | iPhone 15 | TPU | Clear
| Gamintojo kodas | FIXPURM-1200-BK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fixed |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross width (mm) | 195.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Fixed |
| Palette Qty | 4431 dalių |
| Suderinamumas | iPhone 15 |
| Juostos suderinamumas | Apple |
| Gaminio spalva | Clear |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MagPurity |
| Medžiaga | TPU |
| Dėklo tipas | Back cover |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.