Fixed MagBloom | Back cover | Apple | iPhone Air | TPU | Blush Plum
Technical details
- Producer: Fixed
Fixed MagBloom | Back cover | Apple | iPhone Air | TPU | Blush Plum
| Gamintojo kodas | FIXBLM-1601-BP |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fixed |
| Gross depth (mm) | 17.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gross width (mm) | 196.00 mm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Fixed |
| Warranty | 24 mėn. |
| Palette Qty | 5186 dalių |
| Suderinamumas | iPhone Air |
| Juostos suderinamumas | Apple |
| Gaminio spalva | Blush Plum |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MagBloom |
| Medžiaga | TPU |
| Dėklo tipas | Back cover |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.