Fixed | Dual USB Travel Charger 17W | FIXC17N-2U-BK
Technical details
- Producer: Fixed
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: FIXC17N-2U-BK
- Gamintojo prekės serija: Dual USB Travel Charger 17W
Fixed | Dual USB Travel Charger 17W | FIXC17N-2U-BK
| Gamintojo kodas | FIXC17N-2U-BK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fixed |
| Gross depth (mm) | 15.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Fixed |
| Palette Qty | 4923 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FIXC17N-2U-BK |
| Gamintojo prekės serija | Dual USB Travel Charger 17W |
| Input | 100-240V, 50-60Hz, 1A |
| Išvestis | 17W, 5V/3.4A |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.