Fixed | Data And Charging Cable With USB/lightning Connectors | White
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Data And Charging Cable With USB/lightning Connectors
- Producer: Fixed
Savybės
- Gaminio spalva: White
19,27 €
Išankstinis užsakymas
Fixed | Data And Charging Cable With USB/lightning Connectors | White
| Gamintojo kodas | FIXD-UL2M-WH |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fixed |
| Gross depth (mm) | 15.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6667 dalių |
| PET | 7.00 g |
| Tipas | Power cable |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Data And Charging Cable With USB/lightning Connectors |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Gaminio spalva | White |
| Suderinamumas | MFI certification (made for iPod, iPhone, iPad) |
| Producer | Fixed |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.