Fixed | Car Charger Dual
Specifikacijos
- Gamintojo prekės serija: Car Charger Dual
Technical details
- Producer: Fixed
Fixed | Car Charger Dual
| Gamintojo kodas | FIXCC30M-CC-BK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fixed |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gross width (mm) | 39.00 mm |
| Net weight | 0.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4348 dalių |
| Galingumas | 30 W |
| Suderinamumas | Ideal for modern smartphones, tablets, 13" laptops |
| Krovimo funkcija | Fast charging |
| Lengva pritaikyti | Yes |
| Connectors | USB-C |
| Gamintojo prekės serija | Car Charger Dual |
| Išvestis | 5V/2.4A, 9V/3A, 12V/2.5A max; 5V/2.4A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A max |
| Kitos savybės | Suitable for cars, motorcycles and trucks; PD Rapid Charge support; For charging two devices at the same time |
| Gaminio spalva | Black |
| Gross depth master carton | 490 mm |
| Gross height master carton | 265 mm |
| Gross width master carton | 300 mm |
| Inner carton packing Qty | 10.00 dalių |
| Net weight master carton | 7.92 kg |
| Tare weight master carton | 0.39 kg |
| Indicator | No |
| Įvesties įtampa | 12-24 V |
| Producer | Fixed |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.