Fixed | Braided Cable USB-C/USB-C, 2m, 100W | FIXDB-CC2-BK
Technical details
- Producer: Fixed
Fixed | Braided Cable USB-C/USB-C, 2m, 100W | FIXDB-CC2-BK
| Gamintojo kodas | FIXDB-CC2-BK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fixed |
| Gross depth (mm) | 46.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gross width (mm) | 193.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 13.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Fixed |
| Palette Qty | 9732 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FIXDB-CC2-BK |
| Gamintojo prekės serija | Braided Cable USB-C/USB-C, 2m, 100W |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.