Fixed Bikee Silicone | Phone holder | Silicone/Plastic | Black
Fixed Bikee Silicone | Phone holder | Silicone/Plastic | Black
10,51 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | FIXBI-BK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fixed |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Fixed |
| Palette Qty | 1571 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Bikee Silicone |
| Medžiaga | Silicone/Plastic |
| Dėklo tipas | Phone holder |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 4-6.5 col. |
| Warranty | 24 mėn. |




















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.