FIXED 2,5D Tempered Glass for Samsung Galaxy S24+/S25+ | Fixed
Technical details
- Producer: Fixed

2,57 €
Išankstinis užsakymas
FIXED 2,5D Tempered Glass for Samsung Galaxy S24+/S25+ | Fixed
| Gamintojo kodas | FIXG-1257 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fixed |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Fixed |
| Paper/Pasteboard | 14 g |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gross weight | 0.039 kg |
| Gross depth (mm) | 9 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 190 mm |
| Volume (m3) | 0.000171 m³ |
| Net weight | 0.025 kg |
| Tare weight (kg) | 0.014 kg |
| Palette Qty | 5053 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.