Fixed | 2.5D | Samsung | Galaxy A05s | Tempered glass | Transparent | Screen protector
Savybės
- Suderinamumas: Galaxy A05s
- Juostos suderinamumas: Samsung
- Gaminio spalva: Transparent
- Tipas: Screen protector
- Medžiaga: Tempered glass
- Dėklo tipas: 2.5D
10,51 €
Išankstinis užsakymas
Fixed | 2.5D | Samsung | Galaxy A05s | Tempered glass | Transparent | Screen protector
| Gamintojo kodas | FIXG-1233 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fixed |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross width (mm) | 195.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Fixed |
| Palette Qty | 4431 dalių |
| Suderinamumas | Galaxy A05s |
| Juostos suderinamumas | Samsung |
| Gaminio spalva | Transparent |
| Tipas | Screen protector |
| Medžiaga | Tempered glass |
| Dėklo tipas | 2.5D |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.