Fellowes Health-V Fabrik Keyboard Palm Support | Keyboard Palm | Black
Technical details
- Producer: Fellowes
Fellowes Health-V Fabrik Keyboard Palm Support | Keyboard Palm | Black
| Gamintojo kodas | 9182801 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fellowes |
| Gross depth (mm) | 86.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.35 kg |
| Gross width (mm) | 464.00 mm |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Fellowes |
| Palette Qty | 1083 dalių |
| Tipas | Keyboard Palm |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Health-V Fabrik Keyboard Palm Support |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.