EZVIZ | CS-H8C 4G | Turret | 3 MP | 4mm | IP65 | H.265/H.264 | Micro SD, Max. 512GB
Technical details
- Producer: EZVIZ
74,96 €
Turime
EZVIZ | CS-H8C 4G | Turret | 3 MP | 4mm | IP65 | H.265/H.264 | Micro SD, Max. 512GB
| Gamintojo kodas | CSH8C3MP4G |
|---|---|
| Prekės ženklas | EZVIZ |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 192.00 mm |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 0.51 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 33.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | EZVIZ |
| Palette Qty | 230 dalių |
| Korpuso tipas | Turret |
| Objektyvo tipas | 4mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS-H8C 4G |
| Megapikseliai | 3 MP |
| Atminties lizdai | Micro SD, Max. 512GB |
| Maksimali vaizdo raiška | 2304 x 1296 pikseliai |
| Max IR distance | 30m |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.265/H.264 |
| Apsaugos funkcijos | IP65 |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.