EZVIZ | Camera | CS-H8C Pro | 3 MP | 4mm | IP65 | H.264/H.265 | Micro SD, Max. 512 GB
Technical details
- Producer: EZVIZ
56,30 €
Išankstinis užsakymas
EZVIZ | Camera | CS-H8C Pro | 3 MP | 4mm | IP65 | H.264/H.265 | Micro SD, Max. 512 GB
| Gamintojo kodas | CSH8CR2001K3WKFL4MM |
|---|---|
| Prekės ženklas | EZVIZ |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 192.00 mm |
| Gross weight | 0.82 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 0.52 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 264.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | EZVIZ |
| Palette Qty | 230 dalių |
| Apsaugos funkcijos | IP65 |
| Objektyvo tipas | 4mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS-H8C Pro |
| Gamintojo prekės serija | Camera |
| Megapikseliai | 3 MP |
| Atminties lizdai | Micro SD, Max. 512 GB |
| Max IR distance | Up to 30m |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.264/H.265 |
| Warranty | 36 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.