ExpertWiFi 5-Port GbE Smart Managed PoE+ Switch | EBP15
ExpertWiFi 5-Port GbE Smart Managed PoE+ Switch | EBP15
47,10 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | 90IG08D0-MO3B00 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Asus |
| Gross depth (mm) | 231.00 mm |
| Gross height (mm) | 97.00 mm |
| Gross weight | 1.10 kg |
| Gross width (mm) | 211.00 mm |
| Net weight | 0.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 752.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.85 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Asus |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EBP15 |
| Gamintojo prekės serija | ExpertWiFi 5-Port GbE Smart Managed PoE+ Switch |
| Palette Qty | 183 dalių |
| Perjungimo tipas | Managed |
| Dydžio formatas | Desktop |
| Maitinimas per eternetą (PoE) | Yes |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Warranty | 36 mėn. |














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.