Euromet Pro Table | euromet
Technical details
- Producer: euromet

224,31 €
Išankstinis užsakymas
Euromet Pro Table | euromet
| Gamintojo kodas | 23505 |
|---|---|
| Prekės ženklas | euromet |
| Gross depth (mm) | 178.00 mm |
| Gross height (mm) | 435.00 mm |
| Gross weight | 11.20 kg |
| Gross width (mm) | 663.00 mm |
| Net weight | 10.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 17 dalių |
| Producer | euromet |
| Warranty | 36 mėn. |
Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.