Ethernet Router | RUT301 | No Wi-Fi | 10/100 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 5 | Mesh Support No | MU-MiMO No | No mobile broadband
Ethernet Router | RUT301 | No Wi-Fi | 10/100 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 5 | Mesh Support No | MU-MiMO No | No mobile broadband
68,86 €
Turime
Turime
| Gamintojo kodas | RUT301000000 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Teltonika |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Teltonika |
| Paper/Pasteboard | 167 g |
| Gross weight | 0.4 kg |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Volume (m3) | 0.00044 m³ |
| Net weight | 0.233 kg |
| Tare weight (kg) | 0.167 kg |
| Palette Qty | 1964 dalių |
| "Ethernet" vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100 Mbit/ai |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RUT301 |
| Gamintojo prekės serija | Ethernet Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 5 |
| Mesh Support | No |
| Mobile Broadband | No mobile broadband |
| MU-MiMO | No |
| Wi-Fi juosta | No Wi-Fi |
| Warranty | 24 mėn. |






















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.