Epson WorkForce Enterprise | WF-C21000 | Ink cartrige | Magenta
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: WF-C21000
- Gamintojo prekės serija: WorkForce Enterprise
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Magenta
- Tipas: Ink cartrige
Epson WorkForce Enterprise | WF-C21000 | Ink cartrige | Magenta
| Gamintojo kodas | C13T02Y300 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 580.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross weight | 1.17 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 130.00 g |
| Plastic (No PET) | 38.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Kiekis | Singlepack |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WF-C21000 |
| Spausdinimo spalvos | Magenta |
| Tipas | Ink cartrige |
| Gamintojo prekės serija | WorkForce Enterprise |
| Suderinami produktai | WorkForce Enterprise WF-C21000 D4TW |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |
| Palette Qty | 740 dalių |
| Producer | Epson |
| Warranty | 12 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.