Epson WorkForce Enterprise AM-C400 | Ink cartrige | Magenta
Technical details
- Producer: Epson
Epson WorkForce Enterprise AM-C400 | Ink cartrige | Magenta
| Gamintojo kodas | C13T08N340 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Epson |
| Palette Qty | 864 dalių |
| Spausdinimo spalvos | Magenta |
| Tipas | Ink cartrige |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WorkForce Enterprise AM-C400 |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.