Epson WorkForce 3000/7100/7600 Series Maintenance Box | Epson
Epson WorkForce 3000/7100/7600 Series Maintenance Box | Epson
19,45 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | C13T671100 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Warranty | 0 mėn. |
| Net weight | 0.16 kg |
| Gross weight | 0.266 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.106 kg |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 88.00 mm |
| PET | 8.00 g |
| Paper/Pasteboard | 98.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1505 dalių |
| Producer | Epson |














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.