Epson Wireless LAN Interface-P1 (5GHz) | Epson

Epson Wireless LAN Interface-P1 (5GHz) | Epson
606,50 €
Turime
Turime
| Gamintojo kodas | C12C936861 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 181.00 mm |
| Gross height (mm) | 36.00 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 113.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1173 dalių |
| Producer | Epson |












Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.