Epson WF-M4xxx Series | Ink cartrige | Black
Technical details
- Producer: Epson
Epson WF-M4xxx Series | Ink cartrige | Black
| Gamintojo kodas | C13T11J140 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 236.00 mm |
| Gross height (mm) | 172.00 mm |
| Gross weight | 0.33 kg |
| Gross width (mm) | 113.00 mm |
| Net weight | 0.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Epson |
| Palette Qty | 151 dalių |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Ink cartrige |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WF-M4xxx Series |
| Suderinami produktai | WorkForce Pro WF-M4119DW, WorkForce Pro WF-M4619DWF |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.