Epson WF-C81xx/WF-C86xx Ink Cartridge L Yellow | Epson Ink cartridge | Yellow
Savybės
- Tipas: Ink cartridge
- Spausdinimo spalvos: Yellow
46,81 €
Išankstinis užsakymas
Epson WF-C81xx/WF-C86xx Ink Cartridge L Yellow | Epson Ink cartridge | Yellow
| Gamintojo kodas | C13T04C44N |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 115.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Gross width (mm) | 27.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 45.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Epson |
| Palette Qty | 1465 dalių |
| Tipas | Ink cartridge |
| Suderinami produktai | SureColor SC-T3700D, SC-T3700DE, SC-T3700E, SC-T5700D, SC-T7700D, T5700DM, T7700DM |
| Spausdinimo spalvos | Yellow |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.