Epson WF-8XXX Series | XL Ink Cartridge | Cyan
- “Epson ink cartridge matt black for Stylus PRO 3800, 80ml | Epson” already exists in your wishlist
| Gamintojo kodas | C13T75524N |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 97.00 mm |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gross width (mm) | 112.00 mm |
| Net weight | 0.19 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Epson |
| Palette Qty | 430 dalių |
| Spausdinimo spalvos | Cyan |
| Tipas | XL Ink Cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WF-8XXX Series |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.