Epson WF-4745 Series | Ink Cartridge L Yellow | Ink Cartridge | Yellow
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Yellow
- Tipas: Ink Cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Ink Cartridge L Yellow
- Gamintojo prekės serija: WF-4745 Series
Epson WF-4745 Series | Ink Cartridge L Yellow | Ink Cartridge | Yellow
| Gamintojo kodas | C13T07U440 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 97 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross weight | 0.062 kg |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Net weight | 0.042 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.0004074 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Spausdinimo spalvos | Yellow |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Ink Cartridge L Yellow |
| Suderinami produktai | WF-4745 |
| Lapų kiekis | 1900 puslapiai |
| Gamintojo prekės serija | WF-4745 Series |
| Palette Qty | 4242 dalių |
| Producer | Epson |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.