Epson UltraChrome Pro 10 ink | T47A7 | Ink cartrige | Grey
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: T47A7
- Gamintojo prekės serija: UltraChrome Pro 10 ink
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Grey
- Tipas: Ink cartrige
37,07 €
Išankstinis užsakymas
Epson UltraChrome Pro 10 ink | T47A7 | Ink cartrige | Grey
| Gamintojo kodas | C13T47A700 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 82 mm |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Net weight | 0.082 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 58 g |
| Volume (m3) | 0.000287 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.058 kg |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Kiekis | Singlepack |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T47A7 |
| Talpa | 50 ml |
| Spausdinimo spalvos | Grey |
| Tipas | Ink cartrige |
| Gamintojo prekės serija | UltraChrome Pro 10 ink |
| Suderinami produktai | SureColor SC-P900 |
| Palette Qty | 6021 dalių |
| Producer | Epson |
| Warranty | 12 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.