Epson UltraChrome Pro 10 ink T46S30N Ink cartrige, Vivid Magenta | Epson
- “Epson ink cartridge photo cyan for Stylus PRO 3800, 80ml | Epson” already exists in your wishlist
| Gamintojo kodas | C13T46S30N |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 0.124 kg |
| Gross width (mm) | 35.00 mm |
| Net weight | 0.068 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 46 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Tare weight (kg) | 0.056 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Epson |
| Palette Qty | 3086 dalių |
| Warranty | 12 mėn. |














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.