Epson UltraChrome Pro 10 ink | T46S1 | Ink cartrige | Photo Black
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: T46S1
- Gamintojo prekės serija: UltraChrome Pro 10 ink
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Photo Black
- Tipas: Ink cartrige
Epson UltraChrome Pro 10 ink | T46S1 | Ink cartrige | Photo Black
| Gamintojo kodas | C13T46S100 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 90 mm |
| Gross weight | 0.122 kg |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Net weight | 0.067 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 55 g |
| Volume (m3) | 0.000315 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.055 kg |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Kiekis | Singlepack |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T46S1 |
| Talpa | 25 ml |
| Spausdinimo spalvos | Photo Black |
| Tipas | Ink cartrige |
| Gamintojo prekės serija | UltraChrome Pro 10 ink |
| Suderinami produktai | SureColor SC-P700 |
| Palette Qty | 5486 dalių |
| Producer | Epson |
| Warranty | 12 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.