Epson UltraChrome HDX/HD T824300 | Ink Cartridge | Magenta
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Magenta
- Tipas: Ink Cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: UltraChrome HDX/HD T824300
147,57 €
Išankstinis užsakymas
Epson UltraChrome HDX/HD T824300 | Ink Cartridge | Magenta
| Gamintojo kodas | C13T824300 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross weight | 0.75 kg |
| Net weight | 0.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.002552 m³ |
| Gross depth (mm) | 145 mm |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Gross height (mm) | 320 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 300 g |
| Spausdinimo spalvos | Magenta |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | UltraChrome HDX/HD T824300 |
| Talpa | 350 ml |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Palette Qty | 339 dalių |
| Producer | Epson |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.