Epson T913B | Cartridge | Green
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Green
- Tipas: Cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: T913B
Epson T913B | Cartridge | Green
| Gamintojo kodas | C13T913B00 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 39 mm |
| Gross height (mm) | 215 mm |
| Gross weight | 0.39 kg |
| Gross width (mm) | 117 mm |
| Net weight | 0.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| Volume (m3) | 0.000981045 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Spausdinimo spalvos | Green |
| Tipas | Cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T913B |
| Talpa | 200 ml |
| Suderinami produktai | SureColor SC-P5000 Violet Spectro, SureColor SC-P5000 Violet, SureColor SC-P5000 STD Spectro, SureColor SC-P5000 STD |
| Palette Qty | 1761 dalių |
| Producer | Epson |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.