EPSON T91330N Ink Cartridge Vivid Magenta | Epson Ink cartridge | Vivid magenta
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Vivid magenta
- Tipas: Ink cartridge
92,06 €
Išankstinis užsakymas
EPSON T91330N Ink Cartridge Vivid Magenta | Epson Ink cartridge | Vivid magenta
| Gamintojo kodas | C13T91330N |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.50 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Net weight | 0.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Epson |
| Palette Qty | 874 dalių |
| Spausdinimo spalvos | Vivid magenta |
| Tipas | Ink cartridge |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |
| Suderinami produktai | SureColor SC-P5000 STD Spectro, SC-P5000 Violet, SC-P5000 Violet Spectro |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.