Epson T8505 | Ink Cartridge | Light Cyan
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Light Cyan
- Tipas: Ink Cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: T8505
Epson T8505 | Ink Cartridge | Light Cyan
| Gamintojo kodas | C13T850500 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Kiekis | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Light Cyan |
| Talpa | 80 ml |
| Gaminio spalva | Light Cyan |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Talpumas | 80 ml GB |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T8505 |
| Suderinami produktai | SureColor SC-P800 |
| Net weight | 0.146 kg |
| Gross weight | 0.161 kg |
| Paper/Pasteboard | 14.00 g |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00028 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.015 kg |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 35 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3086 dalių |
| Producer | Epson |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.