Epson T83 | XL Ink Supply Unit | Yellow
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Yellow
- Tipas: XL Ink Supply Unit
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: T83
Epson T83 | XL Ink Supply Unit | Yellow
| Gamintojo kodas | C13T839440 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 160 mm |
| Gross height (mm) | 365 mm |
| Gross weight | 0.683 kg |
| Gross width (mm) | 87 mm |
| Net weight | 0.673 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.0050808 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Spausdinimo spalvos | Yellow |
| Tipas | XL Ink Supply Unit |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T83 |
| Suderinami produktai | WorkForce Pro WF-R8590DTWF, WorkForce Pro WF-R8590D3TWFC, WorkForce Pro WF-R8590 DTWFC |
| Talpa | 192.4 ml |
| Palette Qty | 340 dalių |
| Producer | Epson |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.