Epson T6733 Ink bottle 70ml | Ink Cartridge | Magenta
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Magenta
- Tipas: Ink Cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: T6733 Ink bottle 70ml
Epson T6733 Ink bottle 70ml | Ink Cartridge | Magenta
| Gamintojo kodas | C13T67334A |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Kiekis | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Magenta |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Pakuotės tipas | Box |
| Kasetės talpa | Standard |
| Suderinami produktai | Epson L800 |
| Lapų kiekis | 1800 puslapiai |
| Talpa | 70 ml |
| Foto rašalo spalva(-os) | Magenta |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T6733 Ink bottle 70ml |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Net weight | 0.098 kg |
| Gross weight | 0.114 kg |
| Paper/Pasteboard | 2.00 g |
| PET | 13.00 g |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000526338 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.016 kg |
| Gross depth (mm) | 57 mm |
| Gross width (mm) | 57 mm |
| Gross height (mm) | 162 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3283 dalių |
| Producer | Epson |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.