Epson T6642 Ink bottle 70ml | Ink Cartridge | Cyan
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Cyan
- Tipas: Ink Cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: T6642 Ink bottle 70ml
Epson T6642 Ink bottle 70ml | Ink Cartridge | Cyan
| Gamintojo kodas | C13T66424A |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Kiekis | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Cyan |
| Suderinami produktai | Epson L100/L110/L200 |
| Talpa | 70 ml |
| Gaminio spalva | Cyan |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Talpumas | 70 ml GB |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T6642 Ink bottle 70ml |
| Net weight | 0.085 kg |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Paper/Pasteboard | 22.00 g |
| PET | 12.00 g |
| Packing quantity | 30 dalių |
| Volume (m3) | 0.00047082 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.035 kg |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross width (mm) | 59 mm |
| Gross height (mm) | 57 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 430 mm |
| Gross width master carton | 307 mm |
| Gross height master carton | 145 mm |
| Net weight master carton | 3.6 kg |
| Tare weight master carton | 0.191 kg |
| Palette Qty | 2700 dalių |
| Producer | Epson |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.