Epson T653B | Ink Cartridge | Green
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Green
- Tipas: Ink Cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: T653B
Epson T653B | Ink Cartridge | Green
| Gamintojo kodas | C13T653B00 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.39 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Spausdinimo spalvos | Green |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T653B |
| Suderinami produktai | Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer UV; Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer; Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition; Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1; Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition; Epson Stylus Pro 4900. |
| Talpa | 200 ml |
| Palette Qty | 1747 dalių |
| Producer | Epson |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.