Epson T6539 | Ink cartrige | Light light Black
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: T6539
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Light light Black
- Tipas: Ink cartrige
Epson T6539 | Ink cartrige | Light light Black
| Gamintojo kodas | C13T653900 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.42 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 0.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 3.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Kiekis | Singlepack |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T6539 |
| Talpa | 200 ml |
| Spausdinimo spalvos | Light light Black |
| Tipas | Ink cartrige |
| Suderinami produktai | Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer UV; Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer; Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition; Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1; Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition; Epson Stylus Pro 4900 |
| Palette Qty | 1806 dalių |
| Producer | Epson |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.