Epson T6534 | Ink cartrige | Yellow
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: T6534
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Yellow
- Tipas: Ink cartrige
Epson T6534 | Ink cartrige | Yellow
| Gamintojo kodas | C13T653400 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 41.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 874 dalių |
| Kiekis | Singlepack |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T6534 |
| Talpa | 200 ml |
| Spausdinimo spalvos | Yellow |
| Tipas | Ink cartrige |
| Suderinami produktai | Epson Stylus Pro 4900; Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer UV; Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer; Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition; Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition; Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1 |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |
| Producer | Epson |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.