Epson T612200 | Ink cartrige | Cyan
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: T612200
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Cyan
- Tipas: Ink cartrige
Epson T612200 | Ink cartrige | Cyan
| Gamintojo kodas | C13T612200 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Kiekis | Singlepack |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T612200 |
| Talpa | 220 ml |
| Spausdinimo spalvos | Cyan |
| Tipas | Ink cartrige |
| Suderinami produktai | Epson Stylus Pro 7400; Epson Stylus Pro 9400; Epson Stylus Pro 7400 (Photo Black); Epson Stylus Pro 9400 (Photo Black); Epson Stylus Pro 7450; Epson Stylus Pro 7450 Photo Black Edition; Epson Stylus Pro 9450; Epson Stylus Pro 9450 Photo Black Edition |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |
| Palette Qty | 2500 dalių |
| Producer | Epson |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.