Epson T603 220ml Light Black | Epson
| Gamintojo kodas | C13T603900 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Warranty | 0 mėn. |
| Net weight | 0.34 kg |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Palette Qty | 2500 dalių |
| Paper/Pasteboard | 48 g |
| Plastic (No PET) | 12 g |
| Producer | Epson |















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.